Novi broj ,,Koraka”

Članovi novinarske sekcije i Savjeta učenika naše škole predstavili su novi broj školskog lista “Кoraci”.

O listu su govorili predsjednik Savjeta učenika Ivan Đurđević, urednica lista Emilija Кrasojević, članovi redakcije: Anđela Mijić, Anastasija Stojanović, Anastasija Simić, Oliver Đurđević, Danilo Milutinović, Ena Hajrulahović i Кsenija Mijatović, kao i nekadašnji učenik Nikola Milovanović koji je pisao za rubriku “Кuda dalje” u ovom broju. Mentor učenicima u radu na listu bila je Gordana Vasić, prof. srpskog jezika i književnosti, a naredne brojeve ova redakcija će raditi sa profesoricom Vesnom Ninković. Za štampanje ovog broja pobrinuo se profesor Goran Ostojić, koordinator Savjeta učenika.
Čestitamo korakovcima na izradi ovog zanimljivog broja radujemo se listanju njegovih stranica!