Republičko takmičenje – fudbal

Republičko takmičenje iz fudbala održano je u Doboju 29. i 30. aprila. Naša ženska ekipa je učestvovala i osvojila četvrto mjesto.
Uprkos tome što nisu dobile medalju, zadovoljne su svojim plasmanom i postignućem. Na takmičenju su odmjerile snage sa najboljim ekipama Republike Srpske. Ostvarile su sljedeći rezultat: Bileću su pobijedile sa 7:0, a utakmicu protiv ekipe iz Banjaluke su odigrale neriješeno 2:2 (bolja gol razlika za naše djevojke je odlučila pobjednika). U polufinalu su izgubile od ekipe iz Zvornika (3:0), što je značilo da će da se bore za treće mjesto protiv ekipe Pala.
Drugi dan takmičenja odigrane su finalne utakmice, kao i utakmice za treće mjesto. Naša ekipa izgubila je od Pala (4:1), iako su se borile do posljednjeg trenutka utakmice.
Iskrene čestitke svim djevojkama na zalaganju i borbenosti, a svim učenicima i nastavnicima škole molba da isprate sportske i druge događaje koji školu promovišu na najbolji mogući način.