Časopis A priori objavio radove Marine Stojanović i Emilije Krasojević

Naše učenice Marina Stojanović i Emilija Krasojević su uz mentorstvo i podršku profesorice filozofije Dragane Dragičević konkurisale u martu ove godine sa svojim radovima za naučno-popularni časopis A priori, Udruženja za promovisanje kulture i mišljenja Sofia u Banjoj Luci. Njihovi radovi su uspješno prihvaćeni i sa zadovoljstvom ih možemo čitati u trećem broju ovog popularnog časopisa. Cilj časopisa je da istakne savremeni pristup u bavljenju problemima, kao i publikovanje kvalitetnih radova iz područja društvenih i humanističkih nauka, filozofije, sociologije, pedagogije, psihologije, istorije, umjetnosti i srodnih naučnih disciplina. Ovom prilikom čestitamo našim učenicama na uspjehu i želimo im sreću u daljem radu.